Ploegen

Ploegen 2015-2016
Team LottoNL-Jumbo
Ploegen 2014-2015
Beslist.nl
New Balance schaatsteam
Team Clafis
Team Continu
Team Corendon
Team LottoNL-Jumbo
Baanselectie Haarlem
C-Selectie Haarlem
RTC-selectie
Ploegen 2013-2014
Activia Danone
BAM Schaatsteam
Beslist.nl
BrandLoyalty
Jong Oranje
Project 2018
Team Corendon
Team Liga
TVM
Baanselectie Haarlem
C-Selectie Haarlem
Chalenge Team
Chalenge Team junior
Clubselectie IJsclub Haarlem
Ploegen 2012-2013
Activia Danone
BAM Schaatsteam
Beslist.nl
BrandLoyalty
Jong Oranje
Project 2018
Team Anker
Team Corendon
Team Liga
Team van Veen
TVM
Clubselectie IJsclub Haarlem
Ploegen 2011-2012
BAM/Univé Schaatsteam
Control schaatsploeg
Jong Oranje
OP=OP Voordeelshop
Team 1nP
Team Anker
Team APPM
Team Hart
Team Liga
TVM
Ploegen 2010-2011
1nP-Engenius
Control schaatsploeg
Hofmeier schaatsploeg
Jong Oranje
Team Anker
Team APPM
Team Liga
TVM
C-selectie Haarlem
Clubselectie IJsclub Haarlem
Selectie 1 van het Gewest Drenthe
Selectie 2 van het Gewest Drenthe
Ploegen 2009-2010
1nP-Engenius
Control schaatsploeg
Hofmeier schaatsploeg
Jong Oranje
Team APPM
TVM
VPZ
Ploegen 2008-2009
DSB schaatsploeg
Hofmeier schaatsploeg
Jong Oranje
KNSB OpleidingsTeam
Team APPM
TVM
VPZ Allround
VPZ Sprint
Baanselectie Haarlem
C-selectie Haarlem
Clubselectie IJsclub Haarlem
Ploegen 2007-2008
DSB schaatsploeg
Jong Oranje
KNSB OpleidingsTeam
Team APPM
Team Blauwestad
Team Telfort
TVM
VPZ Allround
VPZ Sprint
BaanPloeg Gewest Drenthe
Baanselectie Haarlem
C-selectie Haarlem
Clubselectie IJsclub Haarlem
KNSB gewest Gelderland
Ploegen 2006-2007
Blauwestad
DSB schaatsploeg
Jong Oranje
KNSB OpleidingsTeam
KNSB Regiotop
Team Appm
Team Telfort
Team VPZ
TVM
Baanselectie Haarlem
C-selectie Haarlem
Clubselectie IJsclub Haarlem
IJsfaciliteiten Haarlem
Senioren selectie IJsclub Haarlem
Ploegen 2005-2006
Jong Oranje
KNSB opleidingsploeg
KNSB Regiotop
KNSB Regiotop Plus
Postcode Loterij
Team DSB
Team Sitel.nl
Team Telfort
Team TNT Angenent
Team VPZ
TVM
Gouden Griffelbuurt Schaatsteam
Clubselectie IJsclub Haarlem
Senioren selectie IJsclub Haarlem
Adformatie
Ploegen 2004-2005
Jong Oranje
KNSB opleidingsploeg
Postcode Loterij
Team TNT Angenent
Telfort
TVM
Viteau Watercoolers
VPZ opleidingsteam
VPZ schaatsploeg
Pannenkoekerij
Baanselectie Alkmaar
Baanselectie Haarlem
Bouwbehoud
C-Junioren Baanselectie Alkmaar
C-Selectie Haarlem
Clubselectie IJsclub Haarlem
De Sprinters
Fien / Selected View
Gew. Drenthe Sel. 1
Gew. Drenthe Sel. 2
Gew. Drenthe Sel. 3
Gew. Groningen Jeugdbaanploeg
Gew. Groningen Sel. 1
Gew. Groningen Sel. 2
Schaats Promotieteam Brabant
Team 2Bottle
Team NINO
Yacht
BAM vastgoed
De Hypotheker
Regio BANK / MM guide
SSPWN
Ploegen 2003-2004
DPA
DSB
Jong Oranje
KNSB Opleidingsploeg
KNSB Regiotop
Sponsor Loterij
Team TNT Angenent
TVM
VPZ
Pannenkoekerij
Fort
Frisia Dames
Frisia Heren